Partneři HAPPY GOLF tour 2019

Je nám potěšením představit partnery HAPPY GOLF tour 2019, kteří nám pomohli tento ročník tour uspořádat. V případě zájmu o individuální partnerství a podrobnější informace o možnostech a výhodách nás neváhejte kontaktovat.

 
HALLA
Společnost HALLA, a.s. je český výrobce a vývozce designových svítidel technického rázu. Výrobky spojují špičkové technické parametry s nápaditým vzhledem a zejména díky spolupráci s designéry a architekty umožňují perfektní souznění světla a prostoru.
www.halla.cz
 
Megawaste-Ekoterm s.r.o.
Spalovna odpadů, termické zneškodnění všech druhů odpadů a odvoz nebezpečných odpadů vozidly ADR.
www.megawaste.cz
 
Golf House
Nová dimenze golfového nakupování. Golf House Praha Chodov jako XXL-Golfový obchod, nabízí všechno, co se týká golfového vybavení v atmosféře, která nemá v Česku obdoby. Zastavte se a nechte se okouzlit i Vy!
golfhouse.cz
 
Bridgestone
Oficialní míč HAPPY GOLF tour.
www.bridgestonegolf.cz
 
LP Legal - právní kancelář
Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář s národním i nadnárodním dosahem, která poskytuje svým klientům právní podporu při jejich podnikání i v privátní sféře​.​
www.lplegal.cz
 
Golf Plan
Celoroční celosvětové golfové pojištění ocení každý golfista, ať už hraje líp nebo hůř. Nemusí myslet na míčky které rozbijí auto na parkovišti, nebo zlomí nohu golfistovi na vedlejší fairwayi :-). Pojištění pro chvíle zlé (poškození a krádež golfového vybavení) i ty nejlepší (platba šampaňského za Hole in One).
www.golfplan.cz
 
ASTERA
Je realizační sklenářský atelier. Specializuje se na zakázkovou výrobu skla a křišťálu a je připraven vytvořit atypický prvek do architektury, netradiční prvek interieru, unikátní trofej, originální dárek.
www.astera-glass.cz
 
simplesample
Oficiální dodavatel grafiky, DTP a tisku pro HAPPY GOLF.
www.simplesample.cz
 
IP Studio
marketing & IT professional consulting.
 
GOLFCOURSES
Na stránkách najdete detailně popsaná golfová hřiště a indoor kluby, golfové pobytové balíčky, golfové zprávy.
www.golfcourses.cz
 
Aguere - Partner Best Brutto
RON MIEL je regionální označení kanárského rumu s přídavkem koření a medu, který tvoří dokonalou kombinaci chuti a vůní a přitom nepůsobí díky speciální technologii "sladce". Rum má na Kanárských ostrovech velkou tradici, je to jedno z prvních míst na světě kde se začala pěstovat cukrová třtina a odkud ji Kryštof Kolumbus začal šířit do celého světa.
kanarskyrum.cz
 
4 TAX consult
Daňová a účetní kancelář se zastoupením v Praze a v Ostravě. Mezi klienty patří mezinárodní společnosti i drobní živnostníci.
www.4tax.cz
 
CCF Consulting
Je česká vzdělávací a poradenská společnost, jejímž cílem je napomáhat svým klientům dosahovat vytyčené cíle v jednotlivých oblastech činnosti a zvyšovat efektivnost fungování celé firmy.
www.ccfconsulting.cz
 
A4B Solutions
Společnost si zakládá na dlouholetých zkušenostech pracovníků v oblasti poskytování konzultací v obasti IT, poskytování školení a vývoji SW na zakázku. Aplikované ověřené postupy analýzy, programování, testování a implementace systémů s využitím moderních technologií a za použití standartizovaných postupů.
www.a4bsol.cz
 
PlastoveBazeny.eu
Jsou jedním z největších výrobců bazénů v České republice, skloubili to nejlepší a můžou se pyšnit více jak 10ti letýmy zkušenostmi. Velkou předností je doprava zdarma po celé ČR. Jsou přímými výrobci plastových bazénů a díky tomu můžou nabídnout skvělé ceny a kompletní služby od A do Z včetně zastřešení bazénů.
www.plastovebazeny.eu