Partneři HAPPY GOLF tour 2022

Je nám potěšením představit partnery HAPPY GOLF tour 2022, kteří nám pomohli tento ročník tour uspořádat. V případě zájmu o individuální partnerství a podrobnější informace o možnostech a výhodách nás neváhejte kontaktovat.

 
HALLA
Společnost HALLA, a.s. je český výrobce a vývozce designových svítidel technického rázu. Výrobky spojují špičkové technické parametry s nápaditým vzhledem a zejména díky spolupráci s designéry a architekty umožňují perfektní souznění světla a prostoru.
www.halla.cz
 
Megawaste-Ekoterm s.r.o.
Spalovna odpadů, termické zneškodnění všech druhů odpadů a odvoz nebezpečných odpadů vozidly ADR.
www.megawaste.cz
 
Golf House
Nová dimenze golfového nakupování. Golf House Praha Černý Most jako XXL-Golfový obchod, nabízí všechno, co se týká golfového vybavení v atmosféře, která nemá v Česku obdoby. Zastavte se a nechte se okouzlit i Vy!
golfhouse.cz
 
ALKOHOL4YOU.CZ
RON MIEL je regionální označení kanárského rumu s přídavkem koření a medu, který tvoří dokonalou kombinaci chuti a vůní a přitom nepůsobí díky speciální technologii "sladce". Rum má na Kanárských ostrovech velkou tradici, je to jedno z prvních míst na světě kde se začala pěstovat cukrová třtina a odkud ji Kryštof Kolumbus začal šířit do celého světa.
kanarskyrum.cz
 
Bridgestone
Oficialní míč HAPPY GOLF tour.
www.bridgestonegolf.cz
 
ASTERA
Je realizační sklenářský atelier. Specializuje se na zakázkovou výrobu skla a křišťálu a je připraven vytvořit atypický prvek do architektury, netradiční prvek interieru, unikátní trofej, originální dárek.
www.astera-glass.cz
 
simplesample
Oficiální dodavatel grafiky, DTP a tisku pro HAPPY GOLF.
www.simplesample.cz
 
GOLFCOURSES
Na stránkách najdete detailně popsaná golfová hřiště a indoor kluby, golfové pobytové balíčky, golfové zprávy.
www.golfcourses.cz
 
4 TAX consult
Daňová a účetní kancelář se zastoupením v Praze a v Ostravě. Mezi klienty patří mezinárodní společnosti i drobní živnostníci.
www.4tax.cz